Digital Poland foundation

Digital Academy

Digital Academy jest niezależnym i szerokim gronem wybitnych ekspertów, które zapewnia transparentność i anonimowość głosowania. Co roku Digital Academy powiększa się o osoby, które w roku poprzednim zdobyły tytuł Digital Shapers. Poznaj wszystkich członków Digital Academy.

Adam Bąkowski
Adam Marciniak
Adam Sawicki
Agnieszka Mencel
Alek Tarkowski
Aleksander Kutela
Aleksander Poniewierski
Aleksandra Brzozowska
Andreas Maierhofer
Aniela Hejnowska
Anna Podkowińska
Arkadiusz Sekściński
Barbara Nowakowska
Bartek Gola
Bartłomiej Nocoń
Bartłomiej Roszkowski
Bartosz Niedźwiedzki
Bartosz Salwiński
Bartosz Sawulski
Bartosz Zborowski
Borys Stokalski
Bożena Leśniewska
Damian Grabowski
Dariusz Mazurkiewicz
Dominik Batorski
Edyta Kocyk
Emil Kamiński
Grażyna Piotrowska-Oliwa
Grzegorz Borowski
Grzegorz Koblański
Grzegorz Mazurek
Grzegorz Zajączkowski
Hubert Rachwalski
Igor Ostrowski
Igor Zacharjasz
Ireneusz Piecuch
Jacek Balicki
Jakub Abramczuk
Jakub Papierski
Jarosław Mróz
Jeroen van der Toolen
Jerzy Bartosiewicz
Jerzy Fulara
Jerzy Kalinowski
Jędrzej Iwaszkiewicz
Jędrzej Szcześniak
Jowita Michalska
Karol Depczyński
Karol Mazurek
Katarzyna Kazior
Kinga Piecuch
Kinga Stanisławska
Krzysztof Dąbrowski
Krzysztof Dzięcioł
Krzysztof Głomb
Krzysztof Kowalski
Krzysztof Nowakowski
Krzysztof Rąpała
Krzysztof Szubert
Jakub Kiwior
Maciej Malenda
Maciej Rychlicki
Magdalena Dziewguć
Małgorzata Bartler
Małgorzata Walczak
Marcin Hejka
Marcin Kurczab
Marcin Petrykowski
Marek Bosak
Mark Dekan
Markus W. Sieger
Mateusz (Matt) Komorowski
Michał Jędraszak
Michał Kanownik
Michał Kot
Michał Kramarz
Michał Pawlik
Miłosz Gliński
Marek Rosiński
Mark Loughran
Maciej Maciejowski
Norbert Biedrzycki
Olgierd Cygan
Patryk Choroś
Paweł Haltof
Paweł Pisarczyk
Paweł Seweryn
Piotr Alicki
Piotr Ciski
Piotr Kędzierski
Piotr Mieczkowski
Piotr Piasek
Piotr Pietrzak
Piotr Płoszajski
Piotr Wetmański
Piotr Widacki
Piotr Wilam
Przemysław Gacek
Radosław Brzuska
Radosław Klouda
CEO Po prostu Energia
Radzym Wójcik
Rafał Juszczak
Robert Bednarski
Robert Busz
Robert Redeleanu
Roman Młodkowski
Sławomir Olejnik
Sławomir Stępniewski
Stanisław Dąbek
Stefan Batory
Szymon Mitoraj
Tadeusz Kościński
Tomasz Czechowicz
Tomasz Kułakowski
Tomasz Misiak
Tomasz Rudolf
Tomasz Staszelis
Tomasz Zieliński
Tomasz Mazuryk
Witold Jaworski
Włodzimierz Schmidt
Piotr Marczuk
Maciej Gozdowski
Ewa Wiejas-Lipiecka
Jakub Falkowski
Robert Firmhofer
Eliza Kruczkowska
Agata Łuczyńska
Kamila Sidor
Katarzyna Śledziewska
Katarzyna Szymielewicz
Tomasz Blicharski
Przemysław Budkowski
Przemysław Gdański
Marcin Grzymkowski
Zbigniew Jagiełło
Dariusz Topolewski
Maciej Filipkowski
Mariusz Gralewski
Sebastian Kulczyk
Rafał Plutecki
Cezary Stypułkowski
Cezary Smorszczewski
Łukasz Wejchert
Marcin Beme
Michał Borkowski
Marcin Iwiński
Jarosław Królewski
Marcin Pióro
Michał Sadowski
Bartosz Skwarczek
Brunon Bartkiewicz
Rafał Brzoska
Natalia Hatalska
Andrzej Horoszczak
Adam Kiciński
Wojciech Sobieraj
Jacek Świderski
Olaf Gajl